Piegāde, apmaksa un atgriešana

Piegāde, apmaksa un atgriešanaPiegādes noteikumi1.     Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajās preču cenās. Preču piegāde ir iespējama ar OMNIVA pakomātiem tikai AIR-BOX precēm , pārējās preces tiek piegādātas ar kurjeru OMNIVA vai VENIPAK Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

2.     Ja prece tiek saņemta veikala - noliktavā, maksa par piegādi netiek aprēķināta. Preci iespējams saņemt Rīgā, Ganību dambis 7A, par saņemšanas laiku iepriekš vienojoties pā talr.: +371 22323218
3.     Par preču piegādi ir jānorēķinās, apmaksājot avansā rēķinu.
4.     Pasūtījums tiks apstiprināts un prece tiks izsūtīta pēc maksājuma saņemšanas veikala norēķinu kontā. Sūtījums tiks nosūtīts uz pasūtītāja vārda.
5.     Piegāde līdz pasūtītājam var aizņemt 1- 3 darba dienas, ja prece ir noliktavā.

6.     Preču piegāde ar statusu "pēc pasūtījumu" aizņem apmēram 30 darba dienas.


Preču atgriešanas noteikumi


1.    Jums ir iespēja atgriezt preci 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas dienas, kas ir fiksēta piegādes pavadzīmē. Atgriežot preci, tai jābūt:
      -  nelietotai / nevalkātai,
      -  oriģinālajā iepakojumā ar attiecīgās preces kodu un ar piestiprinātām ražotāja oriģinālajām birkām un uzlikām, ja tādas ir,
      -  ar pilnībā aizpildītu atgriešanas pavadzīmi.
2.    Nauda par atgriezto preci tiek atmaksāta 14 dienu laikā no atgrieztās preces saņemšanas dienas veikala adresē uz kontu, no kura veikals maksājumu ir saņēmis.
3.    Ja prece neatbilst iepriekš minētajiem kritērijiem, veikals patur tiesības preci nepieņemt un neatgriezt samaksāto naudu vai ieturēt līdz 50% no preces vērtības.
4.    Ja prece tiek atgriezta pēc noteiktajām 14 dienām (nosūtot ar OMNIVA vai VENIPAK kurjera starpniecību, tiek ņemts vērā nosūtīšanas pasta zīmogs vai kurjera pavadzīmē fiksētais preces saņemšanas datums), veikals patur tiesības nepieņemt iegādāto preci un neatgriezt naudu, ja vien nav cita pierādāma vienošanās starp pircēju un pārdevēju.
5.    Preci var atgriezt ar OMNIVA vai VENIPAK starpniecību uz adresi: Rīga, Ganību dambis 7A
6.    Visas izmaksas par preces atgriešanu sedz pircējs. Nauda par preces piegādi, ja tāda bijusi, netiek atgriezta, izņemot gadījumus, kad nosūtīta nepareiza prece vai transportēšanas laikā prece ir bojāta.
7.   Jūsu pretenzijas par iegādātās preces kvalitāti tiks risinātas saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu nr.631. "Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu" prasībām.
8.   Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā"; ir obligāti saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai, realizējot atteikuma tiesības, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta.
9.   Visas pircēja un pārdevēja nesaskaņas tiek risinātas pārrunu ceļā vai LR Likumdošanas un normatīvo aktu paredzētajā kārtībā.
10.   Saskaņā ar Latvijas Republikas MK noteikumi Nr.207 15.3 p. nevar izmantot atteikuma tiesības precēm, kas tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir neaizvietojamas lietas, vai preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas.


Apmaksas veidi:


Lai saņemtu pasūtījumu, jums ir jāmaksā rēķins.


Maksājuma veids - bankas pārskaitījums.

PAYPAL - maksa ar karti vai caur Paypal sistēmu

Visa vai Mastercard - tikai pasūtot internetā


Veicot pasūtījumu, jūs piekrītat tam, ka esat iepazinušies ar šiem noteikumiem.

icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email icon_mes icon_skype