Lūku izvēle

Posted by Mast 08.04.2019 0 Comment(s)

Kā izvēlēties un iegādāties revīzijas lūku zem flīzēm: galvenie kritēriji

Skatīt diapazons, kas ir pārstāvēta tirgū, katrs pircējs var iegūt priekšstatu par izmaksām, kā arī galvenos parametrus produktiem. Vieglākais veids, kā to izdarīt, ir apmeklējot liels datortehnikas veikalā, kur viņš piedāvā vairākas iespējas, kā no populārākajiem ražotājiem.

Apsverot diezgan ātri kļūst skaidrs, ka galvenais izvēles kritērijs - tā ir pircēja budžetu, jo dažādība piedāvājumu ir ļoti liela. Nopirkt Santehniskās lūka zem flīzēm var būt dažādām cenām, kas ir ļoti plaši, atkarībā no tā, kā tieši viņi strādā, un kāda veida materiāls tika izmantots.

 

Rotējošas eņģes ļauj atvērt bungu durvis 360 grādiem

Rotējošas eņģes ļauj atvērt bungu durvis 360 grādiem

Lēti lūkas parasti izgatavots no plāna lokšņu materiāla, padarot neiespējamu noslēpt zem flīzēm. To struktūra ir ļoti vienkārša, un izmaksas ir zemas, tomēr šie lūkas vislabāk uzstādīti neuzkrītošs vietās. Ja estētiskais aspekts nav svarīgi, jūs varat iegādāties lētāko lūka Vannas Flīžu.

Līdz vidum tirgū var attiecināt lūkas, kas paredzēti attiecībā uz slēpto uzstādīšanu, bet izņemot vienkāršu atvēršanas sistēmu. Šajā gadījumā piekļuves durvis pieder parastiem magnētiem, bet tas ir iespējams, lai maska ​​vāka flīzes. atvēršanas sistēma šajā gadījumā ir rokturis uzstādīts vai īpašu parazīts.

Vislielākā vērtība šķipsnu raksturo lūkas, kas ir tehnoloģiski visattīstītākajām vienu audita logus. Tomēr gandrīz visi lietotāji, kuri ir izdarījuši izvēli par labu šo lēmumu, apgalvojot, ka šādas izmaksas ir vairāk nekā pamatots. Saskaņā ar tiem, vienkāršību un lietošanas ērtumu izstrādājumu šāda veida pārspēs visas cerības.

Svarīgi! Nav svarīgi, kāda veida lūkas labprātāk īpašnieku, tās klātbūtne ievērojami vienkāršot remontu, kā arī regulāras pārbaudes, saskaņā ar noteikumiem par darbības vietējo komunikāciju.

 

Lūku segums var būt izklāta ar keramikas flīzēm, mozaīku vai citiem materiāliem

Spiediena pārbaude durvju zem flīzēm: Produkta īpašības

Revīzijas lūka zem flīzes ar nosūtīšanas sistēmu - tas ir viens no veidiem, audita un logiem, kas atveras sistēma ir uzlabota. Tas ļauj jums, lai tos instalēt, un klusi nevis sabojāt izskatu telpās. Turklāt tas atrisina problēmu montāžas lūka tualeti zem flīzes, jo parasti ir ļoti maz vietas, un vienmēr ir nepieciešama pieeja komunikācijām.

Lai varētu izturēt slodzi durvīm, kas pastāvīgi nodrošinās viņam apdares materiālu, piemēram, keramikas flīzes vai mozaīkas, sistēma nodrošina uzticamu eņģes.

Instalēšana slēpto lūku zem flīzes ir savas īpašības, un uzstādīšana tiek veikta nevis kā tas būtu parasts pārskatīšana kaste. Lieta ir tāda, ka cenšoties padarīt neredzamu lūka, tā komplekts nedaudz dziļāk sienu apdare aizzīmogot flīzes un tad pa virsu pilngadības Maskēšanās efektu.

 

Dažādas iemiesojumi push atvēršanas lūkas santehnikas

Dažādas iemiesojumi push atvēršanas lūkas santehnikas

Noderīgs padoms! Lai izvairītos no nepieciešamības tērēt laiku mērīšanas un griešanas flīzes, sākumā ir ieteicams uzņemt atbilst otru izmēru lūku, un apdares materiālus.

Ir vērts atzīmēt, ka parasti metāla vai plastmasas Revīzijas lūka zem flīzes neder. Par uzticamu fiksācijas materiāla uz tās virsmas pārklātas ar speciālu ģipškartona plāksnes. Tas kalpo kā lielisks pamats nosakot jebkādu materiālu, un tajā pašā laikā spēj izturēt ievērojamas slodzes.